Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyhogy üres a Facebook-on...

Hogyhogy üres a Facebook-on az Ismerősök ajánlása oldal nekem?

Figyelt kérdés

Ezen a linken elérhetőre gondolok: [link]

Éveken át mindig tele volt, sokszor még olyannal is, akivel egyetlen közös ismerősöm se volt. Ma reggel óta tök üres, kíváncsi lennék miért és, hogy más is van-e így.



#Facebook #ismerős #közösségi oldal #ismerősök ajánlása
2023. máj. 26. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

erőforrást spórolnak.

Nekem sincs már napok óta. Általában 1-2 hetente szokott frissülni.

Mondjuk nem sok ismerősöm van, leeht neked is?

2023. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Remélem: ez annak a jele, hogy hamarosan megszűnik.

Sok emberi kapcsolat javulna meg, ha ez megtörténne.

2023. máj. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, természetesen mindenkinek ment a zöld.

1-nek: Igen, nekem 300 alatt van az ismerőseim száma.

2-nak: Van abban igazság, amit írsz. Én alapvetően csak a tanulmányaim miatt kezdtem Facebook-ot használni, mert ott mentek az anyag megosztások, időpont latolgatások...stb. a létrehozott csoportban. Főleg az a baj ezekkel a közösségi oldalakkal, hogy a valós ismeretség csorbul.Elvileg, nekem mint félénkebb embernek, kellett volna, hogy segítsen, de pont fordítva történt. Főleg amióta a sima "Tetszik" like-olási lehetőségen kívül megjelent az Ölellek, Imádom, Dühös vagyok...stb. típus is. Valóban igen rossz látni, hogy mindenkinek nyitott könyv a magánélete és egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy látnom kelljen, hogy ki mit imád vagy kire dühös...stb. Zavaró és feszélyez. Csak már annyit használtam a Facebook-ot én is, hogy függő nem vagyok, de minden nap egyszer megnézem.

2023. máj. 27. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!