Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet kikapcsolni youtube...

Hogy lehet kikapcsolni youtube-on, hogy automatikusan folytassa a lejátszást?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 2 órás videó, és nem csak onnan folytatja, ahonnan múltkor abbahagytam, ami már undorítóan pofátlan, megkérdezés nélkül, de mindig ugyanoda rakja vissza. Van olyan videó, amit 1:51nél jegyzett meg, és azóta a 2 órás videó 9 perc alatt véget ér ha nem rakom 0ra manuálisan, MINDEN EGYES ALMALOMMAL.


Szóval kérem azt aki tudja, hogyan oldjam meg ezt, hol az a tetves beállítás, akkor írja meg.

Köszönöm! ^^



#YouTube #auto-resume
2023. máj. 27. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ellenőrizd a linket, mert lehet, hogy úgy van elmentve a böngészőben vagy az előzményekben, hogy a link vége ilyen:&t=6660s (vagyis 1 óra 51 perc)

Ez jelzi, hogy melyik időpontól induljon a videó. Ha így van, távolítsd el a link ezen részét.

2023. jún. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bár valóban nem volt egyértelmű, hogy nem mentett megnyitásról beszélek, ez a rész: "1:51nél jegyzett meg", szerintem eléggé sugall rá, hogy ez valami olyan, amit a youtube rendszere csinál, nem egy általam készített dolog, mint amit mondasz, hogy elmentettem. Nincs elmentve semmi sehova. És van amikor folytatja egyébként. Nem tudom mi alapján jegyzi meg, csak azt, hogy az esetek nagy részében nem jegyzi. Talán, hogy kollektíven X-elek, vagy ablakot zárok be.., nem tudom, nem is érdekel, mert a youtube feladata, hogy ki lehessen kapcsolni a megjegyzést.


Nem akarom mindig eltávolítani. Pont ez a problémám.

A helyes folyamat ez lenne.

1: Klikk a címbe.

2: Ctrl + C

3: Oda megyek, ahova akarok, saját rendszer folyamatok. (Alt + Tab)

4: Ctrl + V


Nos ehelyett..., ezt kell csinálni.

1 (1): Klikk a címbe.

2: Klikk a símre.

3: Klikk a rendes cím végére, az első jel előtt, ami után kezdődik a "t=1234s(...)".

4: Onnan kijelölés teljesen balra.

5: (2): Ctrl + C

6: (3): Alt + Tab

7: (4): Ctrl + V


Ki szeretném kapcsolni. Továbbá még több dologért zavar, de mindig megvárni a teljes betöltést feleslegesen, hogy 0-t nyomjak, hogy előre ugorjon. Kellemetlen. Nem akarom minden zenémet, mást is, 0-ssal menteni.

2023. jún. 13. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!