Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki illegálisan használja...

Valaki illegálisan használja az instagram fiókomat lájkolásra?

Figyelt kérdés
egy olyan problával fordulok hozzátok, hogy a napokban le lett tiltva az instagram fiókom nem tudok lájkolni es új embereket követni. Kaptam az instagramtól egy üzenetet h megsértettem az irányelveket. Nem értettem hogy miért. Beléptem a profilomba és a legutóbbi lájkoknál láttam hogy olyan képeket lájkoltam amit nem is akartam illetve nem én volam. Valaki lájkokra használja az instagram fiókomat. Jelenleg jelszót módositottam de segitsegre lenne szükségem hogy ilyen esetben mit kell tennem. A tiltásom jelenleg június 4-ig tart de mivel a feloldásnál azonnal lájkol valaki a nevemben félek hogy újra letiltást fogok kapni. kérem segítsenek. Találtam egy régi e-mail cimet support@instagram oda irtam egy emailt viszont visszajött az üzenet hogy ez a cím már nem él. Hova írjak vagy szerintetek mit kell tenni ilyen helyzetben? Előre is köszönöm nektek ha segítetek
2023. máj. 29. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak úgy nem lehet lajkolni helyetted. Valakinek van hozzáférése a profilodhoz.

Változtasd meg a jelszót. És ami fontosabb a profilhoz csatolt e-mail jelszavát is. Nézd meg van-e telefonszam hozza csatolva. És a tied e.

Ha nem értelemszerűen valtoztasd meg.

2023. máj. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. letöltöttem egy followers unfollowers appot h lássam ki követ ki és valószínű valami adathalász app volt amit kb két hete aznap ugyanakkor le is töröltem de késő volt... az insta jelszót megváltoztattam de akkor a gmailt is? a telefonszám az jó az a sajátom
2023. máj. 30. 22:35
 3/5 anonim válasza:
Kedves kérdező! Azóta megoldódott vagy mit csináltál? Hasonló cipőben vagyok, harmadszorra tiltott le z insta ugyanezekről a funkciókról, de már rég nincs meg az alkalmazás, tehát nem tudom mit csináljak
2023. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem megoldodott a probléma szerencsére a harmadik tiltás után. Irtam az instagramnak angolul egy üzenetet hogy mi történt azt lehet az applikacioba hiba jelentése. Aztán emlékeztem erre az applikaciora a Google playen h melyiket töltöttem le és ott a kapcsolati adatoknal megtalaltam az email címet és oda is írtam h töröljék az adataimat. Nekem így oldódott meg.
2023. jún. 29. 11:24
 5/5 anonim válasza:
Fú szuper, nagyon szépen köszönöm! az instagram jelentésbe beleírtad ezt az alkalmazást is?
2023. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!