Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet visszanézni egy...

Hogy lehet visszanézni egy beküldött google űrlapot, hogy beküldtem-e?

Figyelt kérdés
Ha bejelentkeztem a google e-mail címemmel, és úgy küldtem el, akkor vissza lehet nézni valahogy? Az űrlapok közt nem láttam. Mert nem tudom, hogy tényleg bement-e, kicsit idétlenül hangzik, csak először elkezdtem simán kitölteni, majd utána inkább bejelentkeztem közbe a google fiókomba, mert felül láttam, hogy felhozta, hogy jelentkezzek be az űrlap elmentéséhez. Bejelentkeztem, erre nyitott egy új ablakot, ahol ugyanott tudtam folytatni az űrlapot, ahol abbahagytam. Kitöltöttem és beküldtem, ki is írta, hogy sikeres beküldés és újbóli kitöltés vagy vmi, amit ilyenkor ki szokott. Ezután bezártam, viszont a bejelentkezés előtti űrlap is is megnyitva maradt, amit még bejelentkezés előtt töltöttem ki. Ezt már nem akartam még egyszer beküldeni, ne legyen duplikálva, így kiléptem simán. Ugye ettől a beküldött űrlap az érvényes és minden szükséges adattal együtt bement, azzal is, amit bejelentkezés előtt kezdtem el beleírni? Vagy hol tudom visszanézni, hogy mit küldtem be, van ilyen opció? Meg sok kötelező csillagozott adat volt benne, gondolom el se engedte volna küldeni, ha nincs minden elem bejelölve.

2023. jún. 7. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Visszaigazolást kaptál róla, hogy beküldted. Ez elég egyértelmű. A másik lapon félbehagyott dokumentum nem valós időben frissül, ezért látod még abban az állapotában. Ha ráfrissítesz, valószínűleg kiírja hogy már beküldésre került (vagy kidob belőle), mert azóta már a rögzített állapot van a rendszerben, és nem szerkesztheted ezután.
2023. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rányomtál a gombra és kaptál egy visszajelzést, hogy a beküldés sikeres volt. Nem értem a kérdést.
2023. jún. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!