Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen bongeszoknek és email...

Milyen bongeszoknek és email rendszer váltja le a google?

Figyelt kérdés
Csak kínai van?
2023. jún. 8. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem teljesen érthető, mit akarsz, de ha Gmail-alternatívát keresel, van egy csomó, pl. outlook.com.
2023. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A magyar googlet most az erdélyi szászok iranyitjak és nem tudok velük normalisan komunikalni. Gmail fiokjaimat nem adják vissza illetve cenzuraztak.Semmi panasz nem volt rám csak egyszerűen a cenzor kitalalta.Annyit írt , hogy szerinte rasszista vagyok , mert külföldön cimkezik a termékeket , hogy milyen nemzetiségűeknek ajanljak. És mondtam , hogy Magyarországon is be kéne vezetni. Utólag feltoltottem kepet is , de még gonoszabb lett.2 fajtát tettem fel csak , mert itt nagy vásárlási kat van és a vezető így próbálja meg korlatozni az emberek vásárlási igényét, hogy nem hoz több árut amíg a hasonlók is ki nem fogynak. 3-at akartam feltenni.Csak a magyart,románt és a németet torolte . A többi az angol és más országbeli megmaradt.De először.
2023. jún. 8. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sok volt a kannásbor.
2023. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez engem nem érdekel. Ha letiltottak akármiért, lehet mást is használni.
2023. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A gmailt tudom használni.
2023. jún. 8. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor most mi a probléma, mit szeretnél? Meg mi az, hogy a magyar googlet az erdélyi szászok irányítják...?
2023. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2

"A magyar googlet most az erdélyi szászok iranyitjak és nem tudok velük normalisan komunikalni."

Olyan, hogy "magyar Google" nincs. A Google USA-beli.


A hivatalos európai központjuk Írországban van:

Google Ireland Limited,

Gordon House,

Barrow Street,

Dublin 4,

Írország


A magyar központjuk:

[link]

nem foglalkozik felhasználói panaszokkal.


A többi ömlengésed pedig értelmetlen.

2023. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7.Az az oskorban volt azóta szétesett. Szerintem a myagyar részt Magyarországiaknak kéne irányítani. Akár milyen szarul végzik a munkájukat. Engem ne vadoljanak rasszizmussal olyan emberek akik egy alatt és egyemer között nem tudnék különbséget tenni. És még 20-ig se tudnak elszámolni. Ez a jelenlegi vezetés hibája.
2023. jún. 10. 07:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Megosztás megsértés olvasás meghajtó C.
2023. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!