Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook az egyik legnagyobb...

A Facebook az egyik legnagyobb világcég, miért nem fejlesztik egy picit? Annyi panasz van rá. Meg apróságok nagyban megkönnyítenék.

Figyelt kérdés
Például biztos sokan vaygunk, akik rengeteg csoportban benne vannak, én több százban is. De jjó lenne őket minimum kategóriákba, de akár alkategóriákba is rendezni.

2023. jún. 16. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán még senkinek nem jutott eszébe, vesd fel.

[link]

2023. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs konkurense, minek erőltessék meg magukat, az emberek akkor is használják, ha sz@r. Nagyobb baj az, hogy akik üzleti célokra használják és irdatlan pénzeket beleölnek, azok is szívnak, pedig ők tényleg tömik pénzzel ezt a vacakot.
2023. jún. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak azt fejlesztik ami vagy plusz pénzt hoz vagy jogszabály ír elő.

Nekem két fő gondom van és egy jó lenne ..:

1, belépés kétfaktorosra van rakva, itt sokszor nem jön a telóra az külön értesítés, amivel egyszerűen elfogadnám, helyette a facén jön be, de ott meg +3 lépésből áll..


2, a menük testre-szabhatóságát hiányolom. Pl: visszanézni mihez

szóltam hozzá, vagy a belépett eszközök listáját kiranám magamnak fő sorba, mert nekem ezek fontosak...


Illetve megjelenésben lehetne a mentésnél egyszerűbb, kitűzés és szerintem sok embernek elférne a fő hírfolyam mellett plusz oszlopban egy ilyen sáv PC-n mobilon pedig slideosan működne.

2023. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
#3 Csinálhatsz egy Facebook-mappát, és abban egyenként felveszed amit gyakran használsz.
2023. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem, a böngészőben a könyvjelzőknél.
2023. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De legalább ne nyúlnának hozzá. :D Mert minden változás csak pocsékabbá teszi. :D Például az új kinézet óta a fényképalbumnál a melléírt kommentárból eltűnt az az igen egyszerű formázási lehetőség is, hogy sortörés. :D Most már minden egybe van hordva.
2023. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert így is milliárdan használják, minek fektetnének fejlesztésbe vagy bugok javításába?
2023. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!