Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a instam az instam...

Feltörték a instam az instam az emailm mit tegyek?

Figyelt kérdés
Üzeneteket küldtek a nevemben az egyikben azt írta "grabbelem" ez mit jelent hogyan törtek fel és hogyan tuduk védekezni ja és két faktoros azonosítás be volt kapcsolva

2023. jún. 16. 21:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Újra belépett pedig az email jelszót cseréltem az instabol is kodbtam
2023. jún. 16. 21:58
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Az emailcímedet cseréld le Instán is, Facebookon is. Arról is győződj meg, hogy a régi emailcímet leszeded Facebookról (Instán automatikusan leszedi, ha jól tudom).


2. Állíts be kétlépcsős azonosítást (tehát sms-ben küld kódot vagy egy hitelesítő applikációra)


3. Jelentkeztess ki minden eszközt.


4. Van valahol a biztonságnál, ahol pl a kétlépcsős azonosítást is beállíthatod, hogy biztonságos eszközök. Ez azt jelenti, hogy ők egyszer beléptek és bejelölték az egy biztonságos eszköz, amit használnak. Törölj ki mindent, eszközt látsz.

2023. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!