Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google azt írja, hogy az...

A Google azt írja, hogy az albumban lévő fotók és videók 2023. július 19. után nem fognak rendelkezésre állni. De milyen Albumról van szó? Mely szolgáltatásokat érinti ez? Ez érinti az iPad vagy Android okostelefon és tablet fotó szinkronizációkat?

Figyelt kérdés

2023. jún. 17. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a Google írja és nem egy adathalász oldal próbálkozása a fiókod ellopására?
2023. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

A linkek tényleg a google.com ra mutatnak.

2023. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én úgy értelmeztem, hogy az archivumot törlik
2023. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De minek az archívumát?
2023. jún. 18. 08:25
 5/6 anonim ***** válasza:
A Google fotóknál bal oldalt van olyan, hogy archivum
2023. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem a figyelmeztető e-mailben a linkre kattintva a blogom képei jelentek meg. Ez azt jelenti, hogy a blogom régi bejegyzései lényegében törlődnek? Ezek kis minuszkuláris 480px-es képek, és én úgy tudtam, hogy ez a saját tárhelyemet foglalja. Nem használhatom arra a tárhelyemet, amire szeretném? Vagy mi van most?
2023. jún. 19. 08:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!