Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebookon beállítom,hogy...

Ha Facebookon beállítom,hogy csak egyetlen egy ember láthassa a történetemet, tehát amit kirakok sztorit,annak láthatóságát egyetlen emberre korlátozom,akkor az adott személy kap bármilyen külön értesítést,hogy én történetet osztottam meg "vele"?

Figyelt kérdés
Alapvetően ugye senki sem kap értesítést,hogy történetet osztottam meg. Csak mivel itt ugye egy emberre korlátozom a láthatóságot, így gyanús,hogy az illető nem-e kap valami értesítést, hogy megosztottam vele egy sztorit!?

2023. jún. 17. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
És ha igen, akkor mi van?
2023. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél köszi! :D
2023. jún. 17. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdeztem. Eddig egyik értesítés fétises marha sem tudott válaszolni.
2023. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván mindenkinek más oka van,hogy miért nem szeretné,vagy éppen szeretné ha az adott fél kapna,vagy nem kapna értesítést!
2023. jún. 17. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem szeretné, ha tudná, hogy csak vele osztotta meg! Szerintem nem kap, de esetleg próbáld ki egy olyan barátoddal, akivel jóban vagy.
2023. aug. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kap!
ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!