Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vinteden átvernek?

Vinteden átvernek?

Figyelt kérdés

Vinteden én csak eladok ruhákat, eddig problémamentes minden, szereztem vele már egy kis pénzt, viszont azt nem tudom, most eladtam egy hete egy lengyel személynek egy cipőt, azt jelzi, hogy 3 napja volt utoljára az oldalon, a csomagja már megérkezett, de nem vette át. Ha nem veszi át, mi történik? Úszik a cipő illetve a pénzem is? Vagy esetleg ha ő egy “robot”, akkor mi van? Vagy ha így vásárolt, nem lehet az?

Bocsánat ha túl hülye vagyok ehhez, de most kicsit aggódok.

Elég drágán adtam el.



2023. jún. 19. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a Vinteden olvasd el a helpet, mi történik ilyenkor. Én nem aggódnék, ha nem veszi át, az nem a te hibád, valószínűleg a Vinted visszaadja neked a cipőt.
2023. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ő átutalta neked az árát előre, csak nem vette át a cipőt? Írj neki, hogy mi a helyzet, mert ha nem veszi fel valamelyiketek a kapcsolatot a csomagküldővel, akkor pár nap után visszaviszik a csomagot hozzád. Az ilyenek miatt bízom én jobban a Vaterában és preferálom jobban a személyes átvételt.
2023. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!