Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Képtelen vagyok facebookon...

Képtelen vagyok facebookon meghívókat küldeni az ismerőseimnek a vállalkozói oldalamra, mert senki sem kapja meg az értesítéseket. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Készítettem a vállalkozásomnak egy külön facebook oldalt és azt összekapcsoltam a saját, személyes fiókommal. A saját fiókos ismerőseimnek szeretnék meghívókat küldeni a vállalkozói oldalamra, de hiába próbáltam már többször is, senkihez sem jut el végül az értesítés.

Már régebben is előfordult hasonló, mikor mondjuk egy koncert eseményére szerettem volna pár ismerősömnek meghívót küldeni, de ugyancsak azt jelezték vissza, hogy nem kapták meg az értesítést róla. Akkor nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, ez a mostani ügy viszont fontos lenne a számomra.

Valaki tudja, hogy mi lehet a probléma? Nagyon hálás lennék a segítségért🙂



2023. jún. 20. 22:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!