Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookról a régi bejegyzések...

Facebookról a régi bejegyzéseket hogyan tudom törölni?

Figyelt kérdés

Az adatlapomon már megpróbáltam törölni a régi tartalmakat de egy ismerősöm facebook-jából néztem, aki még nem volt ismerősöm, hogy ha rámegy az adatlapomra lát 2010-es meg régebbi bejegyzéseket is, hülyeségeket, ami régen volt "divat".

Szív küldözgetés, matrica, meg kérdés játék

(nem rendes kiírt bejegyzés) de én a saját oldalamon nem látom, csak az ismerősöm oldaláról ha rákeres az adatlapomra....


2023. jún. 23. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
mostanában sok gond van a metával. egyszer én régi profilképeket akartam törölni, ki is töröltem én már nem láttam, de ismerőseim még igen. több napba telt míg mindenhonnan törlődött. szerintem várj te is egy kicsit.
2023. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én mar régebben töröltem, nem tegnap és én nem is látom :/
2023. jún. 24. 11:38
 3/3 anonim ***** válasza:
hát szerintem várj még, mást úgy se nagyon tudsz tenni, csak remélni hogy kijavítják a hibákat :(
2023. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!