Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ellopták a nevemet discordon,...

Csorokorok kérdése:

Ellopták a nevemet discordon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Közel 6 éve használom a nevemet Discord-on, majd tegnap jött egy értesítés, hogy változtassam meg a nevemet. De MÁR foglalt volt! Nagyon kiakadtam... Vagyis! Valaki másnak előbb volt priorítása neveket változtatni. Nem egyidőben küldte ki a DC mindenkinek ezt az értesítést? Utánaolvasva a "Megszemélyesítés" ellen csinálták, Jesszus! Gratulálok Discord, KOMOLY húzás volt! Komolyan csak épp most történt meg a "Megszemélyesítés" remélem olvassák a Discord-os kollégák, akik nem voltak képesek megjegyezni 4 számjegyet, ÖCSÉM...
2023. jún. 24. 11:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ezt a Discord-nak.


[link] Ismerősöm írta, nem én, csak mondta, hogy küldjem el. Én nem vagyok ilyen kemény fickó mint ő.

2023. jún. 24. 11:31
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon gyerekesek vagytok, az a levél vállalhatatlanul kínos és az óvodások értelmi szintjén van. Akkora seggfájás, hogy mindjárt én küldök zsályát, és kenjétek be vele, hogy ne csípjen.

A megoldás: felhasználónevet váltasz (amire engedi) és megy tovább minden. A többit lenyeled. Ez csak egy chatprogram ember.

2023. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk gyerekesek, a név hozzám kötődött, nagyon egyedi volt, és most, már nem az enyém. Értsd meg, hiába egy chat program, én bíztam benne, hogy van valami, ami egyedi, az ismerősöm is így járt. Nem szeretném lenyelni, igenis indokolt volt a levél a Discord-nak, mert pofátlanságot követtek el.
2023. jún. 24. 11:44
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Elolvasás nélkül törlik az ilyen spamet.

De ha nem, hátha bannolnak érte.

Ha problémád van akkor írj egy panaszlevelet és segítségkérést, de ez a szöveg teli torokból üvöltő hiszti. Kizárt, hogy 12-13 évesnél idősebbek legyetek, annyira ostoba a szövegezése. Látszik rajta, hogy az életben nem írt még levelet aki ezt megfogalmazta, az érvelési rendszere pedig az óvodából megtanult minél nagyobbat való mondás, mintha ez erőfölényt adna az érvnek, ami a netes szájkaretéból tanult szarkazmussal van felütve.

Hangosan ki lehetne röhögni azt, aki egy ilyen szöveget előad, annyira infantilis és szánalmas.

2023. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lézetik, hogy ez nem troll 😂
2023. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Retorikára is olyan, mint egy copypasta.

Ennek az ikertestvére:

https://www.youtube.com/watch?v=TsX7J-RH9j0

2023. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez a szöveg amit írtatok nekik, no comment. Ismerősöd értelmiségi szintje nulla.

Ha én lennék a Discordnál, ezt a levelet egyből törölném, válasz nélkül.

Egy 12 éves értelmesebben tud írni...


A másik pedig, hogy magyarul írtok egy amerikai cégnek és azt várod, hogy majd egy ilyen stílusú levélre még ha valamennyire le is fordítják fognak válaszolni??

Egy frászt.


Így jártál.

Mondjuk, ha egy rövid, lényegretörő udvarias, angol nyelven megírt levelet küldesz, lehet még segítettek volna.

2023. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudjatok, de belőletek hiányzik az együttérzés? Értem én, személyeskedtek meg minden, de jogos volt a kiakadásunk. 6 éven át, használunk egy nevet, és már rá is írtak az ismerőseink arra a névre amit használtunk... Szerinted, mit kellett volna tennünk? Hagyjuk szó nélkül a Discord-ot? A support amúgy is érti a Magyar nyelvű levelet, mi pedig írtunk a fickónak aki lopta a nevünket, megkértük, hogy az a mi nevünk volt, és szükségünk volt rá, de erre jött egy ":D" abszólut idegesítő.
2023. jún. 25. 00:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Nehéz komolyan azt, aki ilyen stílusú levelet ír. Írj normális levelet, de amúgy meglepne, ha csinálnának vele bármit.
2023. jún. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor írj te magad egy rendes levelet. Rövid, lényegre törőt. Nem vagyok benne biztos, hogy a magyart érti a support.

Mást nem nagyon tudsz tenni sajnos. Ha ők nem segítenek és az illető, aki "ellopta" nem hajlandó lecserélni a nevet, akkor más választás szerintem nincs.

2023. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!