Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha regiztem a badoora, de nem...

Ha regiztem a badoora, de nem tudok belépni a fiókomba igazolási problémák miatt és nem válaszolnak egy levelemre sem, feljelenthetem személyes adatok visszaélésével?

Figyelt kérdés

A sztori

Volt egy srác aki elkezdett ocsmányul írkálni nekem, de nem találtam olyat hogy letiltás, csak olyan menüpontot, hogy tiltás ÉS jelentés. Ahol megirtam indoklásként a durva sértő szavakat.

Gondolom bosszúból valami kamuval visszajelentett mert azóta azt kéri tőlem az oldal hogy igazoljam magam.(ami nem kötelező regisztrációnál sem).

Az igazolás az, hogy készitesz magadról felemelt kézzel egy képet, viszont nem támogatott a kamerám ahhoz vmi appot kéne letöltenem viszont tele a telom memoriája, és nem akarok igazolni mert nem akarok ilyen fotókat magamról és nem is vagyok köteles igazolni a szabályzatuk szerint.


Viszont ez miatt nem engednek be a fiókomba egyáltalán tehát a profilom törölni sem. Több levelet is írtam már nekik, korábban válaszoltak egy két régebbi kérdésemre más témákban, de ezekre egyáltalán nem reagálnak.


És így fent vannak a képeim egy társkeren úgy hogy azt használni sem tudom de mindenkinek látható.

Ha nem reagálnak, feljelenthetem személyes adatokkal való visszaélés miatt?



2023. jún. 27. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyanítom, ha x időn belül nem igazolod magad akkor törlik a profilod. Erről nem írtak semmit?


Miért nem csinálsz némi helyet a telefonodon?

2023. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Majd lesz uj telom rendszerfájlokkal van tele. A szemelyes dolgaim mind sd kártyán vannak az meg nincs tele.
2023. jún. 27. 16:43
 3/5 A kérdező kommentje:

A telefon saját memoriája van teke a telefon működéséhez szükséges rendszerfájlokkal.


Nem értem mondjuk pl szoftverfrissítésekkel miert nem törlik a korábbi verziókat vagy miért egymásra pakolja a telo automatikusan a működési dolgait.

Minden telefon "meghal" pár ev mulva.

2023. jún. 27. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálkozhatnál egy tárhely tisztítással.
2023. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi tisztítom.

De tárhelytől függetlenül se akarok igazolni.

Es azt sem írták hogy enélkül törölnék a profilt (mivel eleve nem is kötelező igazolni)

Napok óta virítok a neten offline egy társkeren úgy hogy nem tudok belépni és nem válaszolnak

2023. jún. 27. 17:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!