Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a honlapról?

Figyelt kérdés
Ez az első honlapom és szeretném tudni mit gondoltok róla. [link]
2010. okt. 12. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
hat azer illene eggy képen kívül még valamit belerakni, mert ez igy édeskevés... több a reklám mint a betü XD
2010. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
javíttom: annyira lassú,hogy kerek 2 percbe telt mire betöltődött(ezér láttam üresnek) igy mar elég igéretes :D
2010. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó de a fekete hátteret változtasd meg, mert így olyan mintha hiányozna onnan valami. Szóval nem jó hogy a menü és a háttér is fekete.



Legyen a háttér mintás, de csak alig észrevehetően. Minimális árnyalatkülönbség legyen a minta és a háttér között, hogy ne legyen olyan üres.


A háttér színe pedig lehet a feketénél csak picivel világosabb, de lehet teljesen eltérő szín is.


Én a weblapomat "print screen"-el átszoktam tenni a photoshop-ba, és ott variálom a színeket. Ott gyorsan kideríthető hogy milyen színvilág szükséges.

2010. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!