Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék belépni az...

Hogyan tudnék belépni az ncore oldal ra? Vagy mi a menete mert egyik ismerősöm se használja így nem tudom hogyan lehet megoldani?

Figyelt kérdés

#ingyen #nCore #Megodani
2023. júl. 2. 19:37
 1/7 47. ***** válasza:
100%
Meghívó nélkül sehogy.
2023. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Mi sem tudjuk, nem vagyunk tolvajok.
2023. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Sehogy. Meghívó kell.


2-es

Miért lennének tolvajok akik belépnek?

2023. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm egy játék miatt kellet volan euro truck simulator 2 mivel tudom 2 ezer ért van steam de nem én magyar vagyok és amit lehet csak torentten szedem le azért köszönöm de és aki küldené a meghívot az hogy tudot belépni az oldal ra???
2023. júl. 2. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"de és aki küldené a meghívot az hogy tudot belépni az oldal ra???"

Senki sem fog neked ismeretlenül meghívót küldeni. A meghívó felelősséget vállal a meghívottért - ha a meghívott szabályt szeg akkor azért a meghívó is büntetést kap. Ráadásul a meghívás sok pontba kerül.

2023. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egy dolog miatt nem kell neked saját fiók. Azért, hogy ezt az egyet letöltsd, aztán meg soha többet ne használd, azért senki se fog küldeni meghívót.
2023. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van 50+ ezer pontom, de egy vadidegennek nem küldök meghívót. Kérd meg az osztálytársaidat, hogy töltsék le neked. (Nehogy azt mondd, hogy az osztályodból senki nem torrentezik!)
2023. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!