Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnek visszaallitani...

Hogyan tudnek visszaallitani messenger-en egy teljes egeszeben torolt, egy eves beszelgetest valakivel?

Figyelt kérdés

Egy gyenge pillanatomban letiltottam valaki, majd toroltem a vele folytatott teljes beszelgetest a messenger cset ablakban. Masnap sajnos megbantam, sot, bevallom, nem is emlekeztem ra, csak azt lattam, hogy ures az egesz es derengeni kezdett, hogy mi tortent... Vissza lehet allitani valahogyan az egeszet vagy ez vegleges?


A Facebook beallitasokban sikerult letoltenem minden beszelgetest egy mappaba, de ez az egy nincs koztuk. Sajnos nincs mas otletem. Nektek esetleg?


Az illeto sosem volt ismerosom facebookon (bar nem tudom, hogy ez mennyire relevans informacio a temat illetoen).



2023. júl. 4. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet helyreállítani, mert nincs mit. A törlés parancsa a tartalom eltávolítására ad utasítást, nem kamu gomb, vagy vicc.
2023. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tanuld meg hogy a tetteidnek súlya van, különben fegyházban fogsz kikötni..
2023. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!