Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen alkalmazasok vannak...

Milyen alkalmazasok vannak amikkel lehet penzt keresni?es fizetnek is,meg nm atveres es csalas,es biztonsagos is?

Figyelt kérdés

Mielott vlki kerdezne van munkam Diak munkat szoktam csinalni es kapok fizut csak gondoltam jol jonne egykis plusz penz:)

Kerdesemre valaszoljatok ne terjetek el a kerdesemtol!

Kosz



2023. júl. 7. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
A jetbrains termékei például ilyenek.
2023. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oldalakat kèrek meg alkalmazásokat:)
2023. júl. 7. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
A fentebb említett cégnek csak 30 valahány termékét számoltam meg hirtelen... Nem elég?
2023. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Word, Excel, Powerpoint, bármelyik IDE környezet, Adobe termékek legtöbbje... Ha pedig kifejezetten jó vagy, akkor egy jegyzettömb is elég. Persze nem klikkelni, nézegetni, meg a sült galambot kell várni egyiknél sem, hanem kell hozzá némi tudás is. Valamiért úgy érzem, hogy ezek egyike sem az általad keresett szoftverek lesznek.
2023. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!