Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tömeges kép letöltés?

ErdeiAttila kérdése:

Tömeges kép letöltés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott nekem egy webshop, ahova képeket szeretnék feltölteni. Webscraperrel sikerült leszedni a beszállító oldaláról a képek URL-jét, cikkszámot, nevet stb. (Most azt engedjük el mennyire legális / illegális ez.)

Régebben is csináltam, akkor találtam egy bővítményt, amibe csak beillesztettem az összes linket és már le is töltötte. Na most full vakon vagyok vagy már nem találom, mivel anno letöröltem.

Milyen lehetőségek vannak tömeges .png letöltésre?

Lényeg:

- Programba / bővítménybe tömeges URL beillesztés (300+ URL), ami letölti a képeket és tudom is tovább vinni.



2023. júl. 8. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó, de... letöltésvezérlőbe beilleszthető sok URL. JDownloader pl. Volt, hogy egy oldalt megadtam, és betöltött 150 képet onnan...
2023. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!