Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 3 éves HP típusú laptopom...

3 éves HP típusú laptopom van. Régebben nagyon jól fogta a WiFi-t, de egy ideje csak nagyon gyengén. A szobába, ahol a router van, ott 1 erősségű, míg a telefonomon 5. Mit tudok csinálni, hogy “messzebb” is tudjam használni a laptopon a WiFi-t?

Figyelt kérdés

2023. júl. 11. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leszakadt az antennája. Mechanikai hiba. Vidd szervízbe.
2023. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hálás köszönetem!
2023. júl. 11. 23:17
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Valóban lehet mechanikai hiba, pl. a zsanérnál eltört az antenna kábel, de olyat is láttam már, hogy a kártyáról lecsúszott az antenna csatlakozó, csak vissza kellett dugni.


De driver problémák is lehetnek. Az újabb Windowsok nagyon szeretnek kéretlenül drivert frissíteni. Lehet kapott egy új drivert, ami már nem annyira fekszik a kártyádnak. Lehet elég az is, ha csak visszaállítod a korábbi driver verziót.

2023. júl. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha van jel, de a szokottnál mindenhol jóval gyengébb, az tipikusan hardverhiba, amikor az antennája leszakad, vagy valamilyen módon károsodik. Egy hozzáértőnek (úgy értve, aki a szerelésben is jártas) ez egy max. fél órás meló, ha más probléma nincs.
2023. júl. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget, akkor megnézetem!

Királyak vagytok, szép napot!

2023. júl. 12. 08:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!