Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Anyukám erről az oldalról...

Anyukám erről az oldalról rendelt terméket. Ez egy scam oldal, nem?

Figyelt kérdés

Nekem 99%, hogy scam… Csak azt nem értem, hogy nem is lehet rendelni máshogy csak utánvéttel, “szerencsére” anyukám is így rendelt.


Na de ebből mi hasznuk van akkor a csalóknak? Gondolom nem fog jönni semmi… De akkor pénzhez sem jutnak.


Vagy mégis valódi lenne?


[link]



2023. júl. 17. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Gyanúsnak tűnik. Valószínűleg küldenek valamit, de nem az lesz amit a vevő kért. Vagy a csomagoláson az lesz feltüntetve, aztán más van benne. De amennyire én tudom, csomagot nem vagy köteles átvenni és kifizetni.
2023. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

„Na de ebből mi hasznuk van akkor a csalóknak? Gondolom nem fog jönni semmi… De akkor pénzhez sem jutnak.”


Családtagjaim, ismerőseim is rendeltek hasonló oldalakról: édesanyád kapni fog az általa kifizetett összeg töredékét érő vackot...


De legalább leckének jó lesz, én legalábbis ezt láttam.

2023. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Az oldalon sehol sem találni semmilyen információt a webáruház mögötti vállalatról, semmi szerződési feltétel, sem adatvédelmi nyilatkozat.


Az oldal domainje:

[link]

ismeretlen, csak annyi derül ki róla, hogy kínai.


Ha rákeresel az oldalra, ilyesmit találhatsz:

[link]

nem épp szívderítő.


Szóval eléggé gyanús.

2023. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Be se tölt már az oldal nálam, csak annyit ír, hogy "This store is currently unavailable" lol
2023. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
85%
nálam semmilyen termék nem látható
2023. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
És már meg is szűnt az oldal, a lenyúlt összeg már elég volt nekik :D
2023. júl. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mégis jön valami küldemény addig ne fizesse ki amíg nem nézi meg. Vagy át se vegye.
2023. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!