Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonom miért tiltotta le...

Telefonom miért tiltotta le az itthoni wifit?

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy az értesítési sávban fent eltűnt a wifi jele, mobilneten vagyok. Ha bemegyek a wifi alkalmazásba, azt írja az itthoni hálózatunkra, hogy letiltva. Router, telefon újrandítás nem segített.

Van egy olyan csavar, hogy nem tudom a jelszót, mert már 3 éve nem kellett, akkor felírtam egy cetlire, de fogalmam sincs hol van.

Lehet ezt a jelenséget orvosolni komplett router újratelepítés nélkül? Egyáltalán miért tilt le? 3 éve használom napi szinten. Androidos telefon, xiaomi 8T.



2023. júl. 19. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a jelszavam, ami a router aljára van írva, nem változtattam meg. Így nem felejtem el. Nálad nem így van? Vagy van egy gomb a routeren, amivel lehet csatlakoztatni eszközt jelszó nélkül.
2023. júl. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha igaz, lehet alaphelyzetbe hozni a routert.
2023. júl. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lépj be a routerbe és nézd meg mi a jelszó.
2023. júl. 19. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy csak elegendő lenne elfelejtetni a telefonnal a wifi hálózatot.

A jelszót pedig a router webes felületén keresztül is megnézheted, vagy ha laptopon be van írva, akkor onnan is kimásolhatod. Nyiss egy parancssort rendszergazdaként, és írd be a következő parancsot:

"Netsh wlan show profile name=Wifinév key=clear" (Idézőjelek nélkül). A Wifinév helyére írd a saját wifi hálózatod nevét. Majd a megjelenő tulajdonságok közül számodra a "Key content" sor az, ami érdekes, ugyanis a kettőspontot követi a jelszava a wifi hálózatnak.

[link]

2023. júl. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!