Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chrome böngésző: minden...

Chrome böngésző: minden oldalon csak az alapvető cookie-k elfogadása?

Figyelt kérdés

Azt szeretném, ha a Google Chrome minden oldalon (ahol feljön a Cookie-elfogadó ablak) olyan módon fogadná el automatikusan a cookie-kat, hogy "csak az alapvető cookie-k elfogadása".

A legtöbb ilyen oldal nem úgy jeleníti meg az ablakot hogy "elfogadás" és mellette az "elutasítás" is, hanem "további beállítások" és az alatt.

Mivel minden oldalon másképp van kicsit a "további beállításokra való lépés" ezért bizonytalan vagyok benne, hogy meg lehet -e oldani ezt kiegészítővel.

Chrome-ra tudom hogy van hasonló kiegézsítő cookie-kre, csak azt nem tudom: be lehet -e állítani a kívánalmaknak megfelelően.

Nem kellenek sem marketing, sem célzó, sem hirdetéssel kapcsolatos, se statisztikai és egyéb sütik...

Van aki ilyen módon használja a Chrome-ot és le tudja írni, el tudja magyarázni?



2023. júl. 22. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
így is elég sok adatot lopnak az oldalak, még az alapvetőre sem kellene rámenni
2023. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha felteszed a Ghostery kiegészítőt. Abban, be lehet állítani, hogy blokkolja ezeket a felugró ablakokat. Ezen kívül reklámokat és nyomkövetőket is blokkol.

[link]

2023. júl. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem EDGE browserbe ublock origon van, nem látok ilyen figyelmeztetést. (chrome ba is elérhető keress rá az áruházba)
2023. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig Firefox-ra próbáltam ezeket, ott mindig megjelennek az ablakok, elfogadás/további beállítások, elutasítás)...

Ha valaki elutasítja ezeket, akkor majd ez-az nem fog megfelelően működni.

Chrome-ra szeretnék áttérni illetve valakinek szeretném beállítani hogy ezek a zavaró dolgok ne legyenek és a lehető legtöbb dolgot utasítsa el mindenhol, de a honlapok azért működjenek megfelelően.

2023. júl. 26. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok egy jó adblocker ezt megoldja a mobilos EDGE be be van épitve az adblock plus nuku ilyen izé.
2023. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!