Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail esetében, miért kell...

Gmail esetében, miért kell reklámokat kapnom, ha fizetem az google one szolgáltatást, más nem érzi ezt szemétségnek, miért nem lehet reklámmentes a teljes szolgáltatás?

Figyelt kérdés
Mellesleg még a hozzájuk tartozó YouTube-ot is fizetjük családi csomagban. Vagyis szerintem eleget fizetünk, hogy a gmail reklámmentes legyen. Persze, tudom, hogy ez másik szolgáltatás, de ez cég lévén megadhatnák ezt a gesztust.

2023. júl. 24. 13:07
 1/9 anonim válasza:
uBlock Origin- telepítsd, nincs több reklám.
2023. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hol látsz reklámot? Én nem látok (igaz uBlock Orogint használom).

Google One tárhelyre fizet elő, nem reklámblokkolásra, Youtube pedig teljesen más termék.

2023. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hol kapsz te reklámot?
2023. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha bepipáltad hogy továbbra is reklámokat szeretnél kapni akkor nincs joguk azokat elvenni tőled.
2023. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hol kapsz te reklámot?

Az üzeneteknél! Mindig a legfelső, legelső sorokban jönnek reklámüzenetek, olyanok, akár egy e-mail. Ezeket nem is lehet kukázni a többi levéllel együtt kijelölve, kizárólag jobb oldalt a egyesével lehet kukázni őket. :-(

Ezek nem spam levelek, hanem fizetett hirdetések. Ha ráklikkelek a sor végén a ... három pöttyre, akkor ki is írja a google:


"Ez egy hirdetés. A hirdetések fizetősek, és mindig rendelkeznek „Hirdetés” vagy „Szponzorált” jelöléssel. A rangsor szerinti helyet számos tényező befolyásolja, például a hirdetői ajánlat és a hirdetés minősége. Néhány hirdetés véleményeket is tartalmazhat. A Google nem ellenőrzi a vélemények hitelességét, de ha nem valós tartalmat észlel, eltávolítja. További információ


A Gmail hirdetései sosem az e-mailek tartalma alapján jelennek meg, és nem adjuk el az Ön személyes adatait. További információkért keresse fel a Biztonsági Központot."


Olyan beállítási lehetőség nincs, hogy nem kérek ilyen reklámokat, egyesével le lehet tiltani, de semmi jelentősége, mert akkor más cég reklámja jön.

2023. júl. 26. 15:15
 6/9 A kérdező kommentje:

Az Adblock Plus van telepítve, de mostanában már nem képes kiszűrni a reklámokat még itt a GYIK-en sem. :(

Kipróbálom a uBlock Origin-t. Hátha...

De szerintem a gmail fiókban az nem fog változtatni semmin.

2023. júl. 26. 15:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Adblock Plus régóta ipari hulladék, lepaktáltak reklámszolgáltatókkal hogy néhány reklámot azért jelenítsen már meg az a reklámblokkoló
2023. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"a legfelső, legelső sorokban jönnek reklámüzenetek"

Én ilyet a freemailben láttam csak, biztos hogy nem azt használsz??? :P

2023. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Olyan beállítási lehetőség nincs, hogy nem kérek ilyen reklámokat"

Nyilván...

2023. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!