Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ellopták a facebook-profilomat...

Ellopták a facebook-profilomat vagy sem?

Figyelt kérdés

Következőt vettem észre reggel: Telefonon megnézve a facebookomat (nincs applikációm, messenger sem letöltve, csak mint honlap töltöm be mindig), az értesítések között van 3 infó, hogy bizonyos személyek hozzászóltak bizonyos bejegyzésemhez.

Teljesen ismeretlen mind a 3, láthatóan kamuprofilok, nem is foglalkozom velük, viszont! A közeli távolban sem osztottam meg még csak az ismerősökkel sem mostanában bejegyzést. Mégis ott volt valami idétlen szöveg, hogy ilyen és olyan termékeket árulok kedvező áron, stb.... Teljesen olyan volt tényleg, mintha én csináltam volna a bejegyzést ránézésre... De ez távol áll tőlem.


Ijedtemben rányomtam a bejegyzés törlésére és el is tűnt az idegenek hozzászólásával együtt.

Majd gyorsan módosítottam a facebook jelszavamat....


MI lehetett ez? Várható, hogy ez majd folytatódik, esetleg nem tudok hozzáférni a fiókomhoz? Vagy ezzel a törléssel és jelszó-bonyolítással sikerülhetett tennem ellene?



2023. júl. 25. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kétfaktoros hitelesítést kapcsold be. Úgy azért nagyobb biztonságban leszel.
2023. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mi az a kétfaktoros hitelesítés?
2023. júl. 26. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Részletes leírás a funkcióról:


[link]

2023. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami vírus van a gépeden, az készíti ezeket a nevedben.
2023. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!