Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltöltőkártyás vagy előfizeté...

Feltöltőkártyás vagy előfizetéses opció éri meg jobban mobilnetnél?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne, ha havonta kb max 8-10GB mobilnetre van szükségem (és kb 30 perc telefonálásra), akkor megéri dominó csomagra váltanom? Mik a különbségek? Nincsenek illúzióim, viszont szerintem az előfizetéses csomagok túl drágák (Telekom). Hogyan működik feltöltőkártyás esetben a mobilinternet?

2023. júl. 26. 00:53
A kérdező szavazást indított:
Előfizetés
Feltöltőkártya
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
A feltöltőkártya dragabb, mert megabájtonkent fizetsz, ugyanannyi adat legalabb 10x drágább mint az előfizetés
2023. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress rá a mobilcsomagok.hu oldalra. 100perc + 20GB már 3990Ft-ért szerintem jó.
2023. júl. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A Telekom szolgáltatót írtad.

Feltöltőkártyás csomagban havi 15 Gb megújuló internet 5990 Ft.

Előfizetésesben egy mobil esetén 10 Gb internet percek nélkül 5240 Ft havonta.

Több mobil előfizetés mellé vagy Magenta 1 csomagban olcsóbb.


Mennyire ragaszkodsz a Telekomhoz? Megírom az alternatívákat is.

1. Vodafone: Tuti 100 feltöltőkártyás csomagban havi 20 Gb internet 4990 Ft. Vagy előfizetésesben van nekik korlátlan internetük is, szintén havi 4990 Ft-ért, a neve Mobilnet XXL (ezzel a csomaggal viszont hanghívás nem lehetséges, ezért fő SIM kártyának nem ajánlom).

2. Yettel: Feltöltőkártyás csomagban 10 Gb internet 5000 Ft (de alkalmazásból rendelve 10% kedvezményt adnak, így csak 4500 Ft).

A fenti válaszoló ajánlotta a flotta csomagokat, ez valóban sokkal kedvezőbb árban van, viszont nem árt körültekintően választani, mert ha bármilyen okból megszűnik, bukod a telefonszámod. Viszont ha csak internet kell és két SIM kártyás a telefonod, a 2-esbe megéri egy ilyen flotta kártyát betenni, így sokkal olcsóbban jössz ki. Ha nem, megoldás lehet egy WiFi hotspot készülék, nekem is ilyenben van egy korlátlan mobilinternet előfizetés.

2023. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fent nem láttam flottaajánlatot. A flottáktól valóban érdemes távoltartania magát mindenkinek, de a 2-es válaszoló is mobilszolgáltatót ajánlott.
2023. júl. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feltöltőkártya azoknak való akik keveset mobilneteznek, mondjuk 1GB/3hónap, mert mindig wifi közelében vannak.
2023. aug. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!