Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger korlátozás meddig...

Messenger korlátozás meddig tarthat?

Figyelt kérdés
Két messenger fiókot használok, az egyik a magánfiókom, ahol az ismerőseimmel kommunikálok, a másikat pedig a munkámhoz használom. Kb. 5 órája nem enged se a Facebook, se a messenger bejelentkezni a magánfiókomba, mert túl gyakran jelentkeztem ki-be a két fiók között. Az lenne a kérdésem, hogy ez ugye nem fog napokig tartani?

2023. júl. 29. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Napokig biztos hogy eltart, szerintem 48 óránál rövidebb tiltás nem létezik a Metánál.

Az a helyzet, hogy a szabályzat tiltja két fiók használatát, így akár véglegesen tilthatnak, ha rájönnek hogy ugyanaz az ember. Én keresnék más megoldást a munka-magánélet szétválasztására inkább, mert ha egyszer végleg tiltanak, akkor nem férsz hozzá az esetleg fontos dolgokhoz.

2023. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
töröld ki az alkalmazás adatait
2023. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
8 óra után beengedett. Köszönöm szépen mindenkinek!:)
2023. júl. 29. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, h érdemes lenne beiktatni egy második telefont a másik fiókhoz, s akkor nem kell ugrálnid két fiók között, erre a régi/lecserélt/tartalék mobilodbis tökéletes, kártya nélkül.
2023. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!