Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy tudnak úgy...

Facebookon hogy tudnak úgy kitiltani, hogy még másik profilról sem látom az oldalt?

Figyelt kérdés

Politikai oldalon elküldtem a francba a tulajdonosát hozzászólásban, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy konkrétan már a kereső sem dobja ki az oldalt, rögtön leesett, hogy ki lettem tiltva. Enbek ellenére kíváncsi lennék az új posztjaira, regisztráltam egy kamu profilt, de még így sem dobja ki, pedig több eszközről is próbáltam már, mobilnettel és otthonival is.


Ez már kicsit hihetetlennek tűnik nekem, hogy még így is be tud valahogy azonosítani a rendszer. Nem lehet, hogy esetleg az a gond, hogy az új profilomon nincs semmi megadva, nincs profilkép, ismerősök, nincsenek tevékenységeim...stb., és valahogy be van állítva nála, hogy az ilyen profilok se férhessenek hozzá?



2023. aug. 1. 00:00
 1/3 Pelenkásfiú ***** válasza:
Sima page? Nem csoport?
2023. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, csak page.
2023. aug. 1. 09:12
 3/3 gungasam ***** válasza:
Talán a gép amelyet használsz beazonosítható...
jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!