Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a háttérben, ha...

Mi lehet a háttérben, ha firefox használatakor az előzményeket átböngészve olyan oldalakat találok, amiket nem én néztem meg?

Figyelt kérdés
Társasházban lakunk és wifit használunk netezéshez, ami le van védve kóddal. Ennek ellenére mégis olyan oldalakat találtam az előzmények-könyvtárban a laptopomon, amit én nem, a családom pedig "állítólag" nem nézett meg. Betörhetett valaki a társasházból a netvonalunkra, vagy valaki a családban nem mond igazat?..
2010. okt. 14. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki a ti neteteket használta, az nem kerül a te géped böngészőjének előzményei közé...szóval csak az nézhette, aki fizikailag hozzáfér a géphez. (vagyis a családban valaki nem mond igazat valószínűleg)
2010. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez mennyire biztos? Családom ugyanis sziklaszilárdan állítja, hogy nem tudja, hogy kerültek a böngészőbe azok a bizonyos oldalak...
2010. okt. 14. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:

" Ez mennyire biztos ? "


azt Neked kell tudnod ,hogy mennyire hihetsz a családodnak

2010. okt. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"vagy valaki a családban nem mond igazat?.."


Ez esélyesebb :) Egy gép soha nem téved, nem rak be véletlenül "olyan" oldalakat az előzmények közé. Mondd a család tagjainak, hogy privát módban netezzenek ha olyat néznek... (firefoxban ctrl+shift+p)

2010. okt. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy valaki a Te géped előzményeibe tegyen elemeket (oldalakat), nem csak a wifi-det kell használnia, hanem be kell jutnia a gépedbe, és direkt belerakni valamilyen módszerrel (a FF előzményeket talán egy sqlite adatbázisban tárolja) a megfelelő sort. (Tehát nem böngészik, hanem direkt meghamisítja. Nem értem mért csinálna ilyet akárki is, tehát nagy valószínűséggel a családodban volt valaki)
2010. okt. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tegyél rá jelszót, akkor ez biztosan meg fog szűnni, a családból valaki szórakozik veled.
2010. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor sajnos a családban kell a megoldást keresnem ... :-(
2010. okt. 15. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!