Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook miért dobálgat föl...

A facebook miért dobálgat föl nekem folyamatosan vegetáriánus, meg kommunista oldalakat?

Figyelt kérdés
Ez valami propaganda akar lenni?

2023. aug. 4. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy rád eresztette a mesterséges inteligenciát. Az kielemezte a személyiségedet és annak megfelelően bombáz különféle tartalmakkal.
2023. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok sem kommunista, sem vegetáriánus 😐
2023. aug. 4. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Nekem meg keresztény, transzfób és kormányközeli tartalmakat dob fel.


Jó lenne, ha cserélhetnénk.

2023. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Engem meg kitiltottak. Baloldali figurát kritizáltam (kulturáltan). Most rossz nekem.

(Jó, annyira nem vészes, amúgy sem adok meg személyes adatokat, ilyeneknek.)

2023. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

"De én nem vagyok sem kommunista, sem vegetáriánus 😐"

Még! Kedves elvtrás... még nem!! Akarsz egy koncepciós pert a nyakadba? Ha nem, kezdj el gyorsan töldséget zabálni! De csak vöröset ám!!

2023. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég ha egyszer rákattintottál egy ilyen cikkre, onnantól a facebook azt hiszi ez érdekel téged. Én egyszer olvastan motoros balesetről szóló cikkre azóta minden nap bedob ilyen hírt.
2023. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!