Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol indul Social Media Manager...

Hol indul Social Media Manager tanfolyam? Mennyi a díja egy ilyen tanfolyamnak?

Figyelt kérdés
Tegnap véletlenül láttam egy álláshirdetést a neten, részmunkaidős (napi 4 óra), és brutál a fizetés! A munkakör neve Social Media Manager. Na most, ehhez nem tudom, hogy mi szükséges, de nagyon csábító, hogy 4 órás és jó a fizu. Azt vágom, hogy az a dolga egy ilyen embernek, hogy egy cégnek a közösségi média felületeit kezelje, posztoljon. Én nemigen használok ilyen oldalakat, de szerintem fogékony lennék rá. Érdekelne, hogy hol és hogyan tudnék kijárni egy tanfolyamot, ami ehhez a munkához kell. Jelenleg leszázalékolt segédmunkás vagyok, de már nagyon elegem van belőle, ötletem se volt eddig, hogy mi lenne nekem a jó munka (lényegében a szabadidőmben is csak számítógépezek, nemigen foglalkozok semmivel), de ez most megfogott! Ami még érdekelne, hogy mennyibe fájna egy ilyen tanfolyam, illetve felvesznek-e úgy, ha általános iskolán kívül másom nincs?

2023. aug. 7. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Diploma kell hozzá, az az érzésem, magasszintű számítógépes ismeretek, pénzügyi vagy valamilyen diploma. Tehát először is szerezzél érettségit, amit amúgy meg lehet csinálni munka mellett is levelezőn. Tanulj!
2023. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, elhitted te is, hogy nem kell ahhoz végzettség, elég ha valaki valamilyen tévé showban szerepel?! Vagy még azt se. NEM, nem ez az élet, a jobb állásokhoz igenis kell a diploma vagy legalább az érettségi.
2023. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na igen, ez nem olyan hogy beülsz facebookozni 4 órában. Éppen eleget foglalkoztam fb api lekérdezésekkel ahhoz hogy legyen elképzelesem arról hogy mennyire nehéz vagy könnyű.


Hát semmiképpen sem könnyű.

2023. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!