Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Írna valaki egy okot,hogy a...

Írna valaki egy okot,hogy a facebook fiókom naponta többször "kidob", és újra kéri a bejelentkezést?

Figyelt kérdés
Úgy bő egy hónapja ez megy,kezdődött azzal, hogy kaptam e-mailt, hogy jelszóváltoztatást kértem (csakhogy nem). Jeleztem a facebooknak, hogy nem én kértem. Aztán megnéztem a bejelentkezett helyeim és időpontjaim, és legtöbb esetben olyan időpontok voltak, amikor internetet sem használok. Nem lépkedtem ki-be soha a facebook profilomon, és egyre gyakrabban előfordul ez, hogy be akarok nézni és kéri, hogy jelentkezzek újra be. Néha a messengerem is. Ötlet?

2023. aug. 9. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán valaki feltörte a fiókod, és szórakozik veled, kiléptet a többi eszközről.

[link]

2023. aug. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt még, aki ezt mondta. Viszont azóta jelszót is cseréltem és folytatódik tovább. Gyanús tevékenységet nem látok, nem küldenek a nevemben üzeneteket, semmi. Arra gondoltam, hogy esetleg a facebook egy problémája, de egyetlen ismerősöm sem találkozott hasonlóval.
2023. aug. 10. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki másik böngészővel, vagy ne korlátozd a sütik használatát.
2023. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!