Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » GMAIL promóciós levélnél...

GMAIL promóciós levélnél saját maga is megjelenit 1 leiratkozás gombot, ha megnyomom ez is müködik leiratkozik és nem kapok több levelet? többi a hsz-be.

Figyelt kérdés
Sziasztok facebookon játszottam 1 olyan játékkal amivel kb ezer éve nem játszottam ma már kaptam olyan hirlevelet, hogy pl használjam az aranyaim stb, no ilyen játék marhaságok. Az oldal alján volt 1 leiratkozás gomb, biztosan tudjátok az a pici, rákattintottam de a Microsoft edge nagy vörös figyelmeztetést adott, hogy bejelentett webhely ami adatokat lophat meg nem tudom, lényeg nem mertem tovább menni. Viszont a levél tetején ott volt a GOOGLE "gyári" leiratkozás gombja azt meg nyomtam és ki irta hogy leiratkozott nem kapok a cimről több levelet vagy ilyesmi. Ez tényleg müködik, nem jön több ilyen? Ilyenkor valóba leiratkozik, vagy csak a spambe szórja majd a leveleket? (NEM jelöltem spamnek bár a gmail felkinálta) köszönöm a válaszokat, tudom amatőr kérdés de ezt a funkciót még nem használtam, eddig a levél alján lévő linkekkel iratkoztam le de itt ugye az EDGE browser ki irta nem ajánlja , hogy a kért oldalra menjek. (fentebb irtam ugye a leiratkozás gombra kattintva irta ezt)
2023. aug. 10. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Azon az oldalon is kikapcsolhatod, ami küldi. Egyszerűbb a Facebooknál kérni (tételesen beállítani), hogy ne küldjön bizonyos típusú leveleket egyáltalán, mint hagyod folyamatosan kiküldeni, és az e-mail fiókkal törölteted.

Ha a hírlevél 'legális' és nem csak egy spam, és valóban le lehet iratkozni róla, a Google fel tudja ezt ismerni és leiratkoztat - így is működik.

2023. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1es nagyobb játékfejlesztő csinálja a játékot megbizható cég nem valami bóvli nem is értem az EDGE miért nem engedett tovább (de ugye jobb óvatosnak lenni) szóval szerintem a hirlevél "legális", gondolom azért jött mert "érzékelte a rendszer" , hogy a facebookon játszottam a Candy crash-el . Szerintem valóba le lehet iratkozni alul ugye ki is irta , hogy ha nem szeretnék több ilyet, kattintsak "ide", és már ment is volna az oldalra, ha az EDGE nem riadózik. Akkor te azt mondod valóban igy is leiratkozott? (mintha a saját gombját nyomtam volna? köszi (spamnek se jelentettem be, semmi rosszat nem akarok a cégnek se mert nem spameznek, ez ugye inkább ösztökélés volt a játékhoz)
2023. aug. 10. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!