Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik már az...

Miért nem működik már az Adblock a Google Chrome-ban?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy SSD-t, betettem a gépembe, felraktam rá a Windows 10-et. Első dolgom volt letölteni a Chrome-ot, amit szinkronizáltam is, magától feltelepítette az előzőleg használt bővítményeimet is, köztük magát az Adblock Plus-t is - ám az mégsem üzemel. Tele van reklámmal az összes oldal, köztük maga a GYK is. Próbáltam eltávolítani, újratelepíteni, semmi nem használ.

Ez már így is marad ezentúl, frissen telepített Chrome alatt nem működik majd az AB? Kénytelen leszek áttérni a Brave-re, ha nem akarok folyton reklámokat nézegetni/hallgatni?



2023. aug. 10. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Az AdBlock-ot távolítsd el és az AdGuard-ot tedd rá.

[link]

2023. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Válts vagy arra amit #1 írt vagy uBlock Originra.
2023. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ne olyan böngészőt használj, amelyik valamely reklámpiacban érdekelt vállalat kezében van...
2023. aug. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, váltottam Ublockra, tökéletes. 🥰
2023. aug. 11. 08:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!