Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok ismerősöket...

Miért nem tudok ismerősöket meghívni az új oldalam kedvelésére?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, mi lehet az oka. Készítettem egy új oldalt, ahogy kell, a Fb felajánlotta, hogy népszerűsítsem az oldalt, hívjam meg az ismerőseimet az oldal kedvelésére. Kijelölöm az ismerősöket, elküldöm a meghívókat, kiírja, hogy meghívók elküldve, azonban senki sem kapja meg. Ha rákeres az oldalamra egy ismerős, tudja kedvelni. Próbálta a férjem is az ő fiókjából az ő ismerőseivel, ugyanez.

Semmilyen közösségi szabályt nem sért az oldal, a kovászos kenyér készítéséről szól.


Nem létezik, hogy a több mint ezer ismerősünk mind letiltotta tőlünk az oldalkedvelés-kérések fogadását, különösen hogy ez az első oldalam, nem szoktam oldalkedvelési kérést küldeni nekik.


Van valakinek valami ötlete?


Esetleg egy Meta-rendszerhiba lehet?



#Facebook #oldalkedvelés #ismerősök megkérése az oldal kedvelésére
2023. aug. 13. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak egy bug.
2023. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg csak egy bug."


Mi lehet a megoldás?


Próbáltam kétféle böngészőből Windows alatt, applikációból IOS alatt, sehogy sem működik.


Ráadásul a profilomban nem látom az "Oldalak"-ra kattintva az oldalamat az általam kezelt oldalak között (Ez volna az egyetlen általam kezelt oldal, tehát nem csak elveszett a sok között).


Vagy valamit nagyon elrontottam?

2023. aug. 13. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!