Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire megbízható a Vodeafon...

Mennyire megbízható a Vodeafone Mobilnet XXL csomag, és valóban leválthatja-e az otthoni internetet?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!


A kérdés adott.


2023. aug. 13. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Maximálisan megbízható, és véleményem szerint teljesen leválthatja az otthoni internetet, mivel Magyarban bárhol használhatod. Cserébe le kell mondanod az igazi hypergyors letöltésről, de legalább nem vagy helyhez kötve. Nekem a havi egyszeri 500gb csomag a kedvencem, mert maximum is csak 200gb megy el havonta nekem, De ahhoz nagyon kell hogy netezzek.
2023. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk egy 2-3GB-os film mennyi idő alatt jön le?

Illetve az internetes játékokhoz is jó lehet?


A hordozhatóság plussz pont, főleg havi 4990Ft-ért

2023. aug. 13. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz ezen! Vedd meg egyszer és próbáld ki. Ajánlom kipróbálásra az egyszeri havi mobilnetet, de kérdezz rá az ügyfélszolgálaton a csomag részleteire (letöltési sebesség stb.).
2023. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jogos, igazad van, köszönöm a válaszodat.


Egy dolog zavar engem, hogy ezen csomag használatakor prioritizálás van, szóval ha terhelt az általad használt torony, akkor a sor végére kerülsz a Mobilnet XXL kapcsán.


De mindenképp tesztelem, meg ha jól tudom ha neten rendelem meg, akkor él a 14 napos elállás.

2023. aug. 13. 23:37
 5/8 anonim ***** válasza:
A mobilnet osztott erőforrásokon alapul, ha nagyon terheled a tornyot ideiglenesen korlátozhatnak. A nagy letöltéseket, például a játékokat éjszaka, éjfél és 6 óra között kell intézni, akkor kevesebb eséllyel futsz bele ebbe. Emiatt soha nem fogja tudni teljesen kiváltani a vezetékes netet, legalábbis azoknak akiknek ilyen igényei vannak.
2023. aug. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De azért Netflix, meg különböző streaming szolgáltatásokra megfelelő egyébként?


Plussz még neten nézném a TV-t is a Direct One-al.


Játékot tegyük félre, mert igazából nem is játszom sokat, heti 1x kb.

2023. aug. 14. 14:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Mint ahogy már elmondtam, előszőr próbáld ki, mert nem biztos hogy bármilyen általad kitalált akadályba fogsz ütközni is valaha. Ezek a mobilnetek elég komolyak és elég stabilak a letöltési sebességtől függetlenül is. Ezt csak azért mondom, mert a töredezett Nvidia geforce now játékokat a legnagyobb minőségben is csak 10-25mb/s internetsebességet igényel maximum kapacitás mellett. Szval, egy cod mobile vagy dead by daylight valószinű játszi könnyetséggel futna el ezen a korlátlan neten.
2023. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van.

Ma voltam tesztelni a Mobilnetet amit lehet venni feltöltőkártyára.

60-70mbps volt a mérés szerint az új házban.

Persze ez nem mondjuk szombat csúcsidőben történt, de szerintem ez korrekt lehet.

2023. aug. 14. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!