Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem blokkolja az AdGuard...

Miért nem blokkolja az AdGuard Chrome bővítmény a YouTube reklámokat Win 11 alatt?

Figyelt kérdés
Win 10 alatt működött, most meg hol blokkolja, hol nem. Miért?

2023. aug. 16. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Próbáld ki az uBlockOrigin bővítményt. 10 van ugyan, de mióta használom én még nem láttam reklámot sehol.
2023. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom AdGuard is eladta magát, tényleg uBlock maradt az egyetlen ami még valóban teszi a dolgát.
2023. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Nekem AdGuard van, de sehol sem látok semmi reklámot.

Sőt, még egyéb mezőket is le szoktam tiltani, ami nem reklám, de nekem "nem kell oda".

Youtube-on nem tudom, mert családi prémiumunk van (2.800 havonta, amit ketten fizetünk, és négyen nézzük - 2 felnőtt + 2 gyerek)

2023. aug. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3

Ja, úgy könnyű :xdd. Amúgy, eddig nekem is így volt win 10 alatt, most váltottam, gépet és oprendszert is win 11-re, és már nem tiltja. De amit a többiek javasoltak, az most úgy tűnik, be fog válni.

2023. aug. 16. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem mind2 fent van. Epp latom az uBlock 2-t az AdGuard 4-t blokkol

most(Win 11 )

2023. aug. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!