Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elmondanád nekem hogy lehet 2...

Elmondanád nekem hogy lehet 2 ember között privátban torrentet készíteni?

Figyelt kérdés
A gond az lenne, hogy miután elkészítem a torrentfilet, beteszem nálam is torrentbe, meg haveromnál is, de nem kezdi el tölteni. Torrent oldalt nem szeretnénk használni, szóval nem is nagyon értem hogy lehetséges ez.Csak privátba akarom tölteni, mertlasítják mások a letöltést, és lehet nem seedelik tovább.
2010. okt. 15. 20:54
 1/5 A kérdező kommentje:
hopsz a valaki szót kihagytam :D
2010. okt. 15. 20:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor létrehozod a torrentet, tracker címnek add meg ezt:

udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

Így "látni" fog téged.

2010. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, legalább már nekem kék lett a feltöltés. neki viszont eggyenlőre még pirossan hagyta. azt hogy lehetne megoldani, vagy mi lehet a baj? routerén csináltam forwardot.
2010. okt. 15. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Verzió. Tracker nélkül.

Legalább egyiktek legyen aktív.

DHT legyen bekapcsolva.

Ha nem akar automatikusan csatlakozni, csatlakozhatsz manuálisan is. uTorrent esetén: Peerek fülön -> jobb gomb -> Peer hozzáadása (IPcím:port formában)

Nem gond ha piros a nyil, ez a természetes

2. Verzió Valamilyen publikus tracker segítségével

udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce jó, de csak ha mindkettőtök kliense támogatja az udp-t.

További tracker announce-k:

*****

udp://tracker.publicbt.com:80/announce



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi.
2010. okt. 15. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!