Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs normális mobilnete...

Miért nincs normális mobilnetem mióta lelőtték a 3G-t(Vodafone)?

Figyelt kérdés
Addig teljesen jó és gyors netem volt. Most állandóan E-re áll a teló, de azzal nem lehet netezni. Nagy ritkán átugrik Lte-re de az is nagyon lassú de vissza is ugrik E-re mindig.
2023. aug. 19. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

4G elterjedése előtti a telefon? Akkor visszafelé 2G és 3G képes csak, és mivel 3 megszűnt, maradt a 2G (EDGE, ez az "E"). Minél régebbi generáció, annál lassabb, azzal mai tartalmakat már élvezhetően nem lehet böngészni.

Ebben az esetben marad a készülékcsere.

2023. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 szántóvető ***** válasza:
mert nem tud 5G-t a telód,normálisan kiépített 4G meg nincs ezek szerint.
2023. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehát írtam, hogy rááll a 4G-re (Lte). 3 éves Samsung.
2023. aug. 19. 17:59
 4/6 A kérdező kommentje:
2. 5G-t azt nem tud valóban.
2023. aug. 19. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5g képes a telefonom, de van olyan falu ahol éppen a vége felé már volt 3g, így net is. Mióta lelőtték a 3g-t azóta csak E van.

Ha ott megyünk keresztül még 90% ban a hívás is megszakad. De nyilván más szolgáltatónál van valami lefedettség. Másik faluban egyik ismerősöm ezért vodafonos, mert mikor oda költöztek pár éve csak náluk volt stabil térerő híváshoz.

2023. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szántóvető ***** válasza:
3) ha nagyritkán rááll akkor nincs térerő,mert egyébként stabilan erre csatlakozna.gondolom olyankor is egy csík van csak.
2023. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!