Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik a Facebooknak olyan...

Létezik a Facebooknak olyan kéretlen algoritmusa, ami befolyásolja hogy melyik ismerősöm posztját lássam és ők melyiket a sajátjaim közül?

Figyelt kérdés
Egy ideje már észrevehetően szűkült azon ismerőseim köre, akinek a tevékenységéről értesülök, vagy láthatom a posztját. Több személlyel is felvettem a kapcsolatot és tisztáztuk, hogy semmilyen tiltással, korlátozással, szundival stb. nem éltek. Viszont több cikkben is olvastam, hogy a FB kb. az ismerősök ötödének, tizedének ad csak információt, a megelőző interakciók függvényében. Ők ugyanúgy előadták, hogy rég láttak tőlem aktivitást, pedig sűrűn posztolgatok. Most már tényleg minden a hirdetéseké, amiért meg létrejött ez az egész az nem működik? Más is tapasztal hasonlót? Már egy körlevél szerű üzit is láttam ami reposzt után állítólag visszaadja az ismerősök interakcióit, de ez nyilván átverős marhaság.

2023. aug. 22. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:
A Facebook a te tevékenységedet figyeli, azt és azoknak a posztjait dobja fel, ami és aki téged érdekel. De már nem az ismerősökön van a hangsúly, ezért nem látjátok egymást posztjait. Kezdj el nézni úgy 5-10 percig mondjuk cicás videót, vagy egy színészről, filmről, bármiről. Utána sorozatosan olyanokat fog feldobni neked. Ami még vicc, nekem pont a napokban dobta fel a FB, hogy hozzak létre a friss képeimből és videóimból egy posztot, hogy tudassam az ismerőseimmel, mi foglalkoztat éppen. Mindezt a saját telefonomon lévő képekből, videókból, amit soha nem töltöttem fel sehova! Hozzáférése van a telefonon tárolt adatokhoz...
2023. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!