Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik még ilyen videóletölté...

Létezik még ilyen videóletöltés Win 10 alatt?

Figyelt kérdés
Munkahelyi gépen (ahol semmi nincs, online letöltőt nem szabad használni) kellene letölteni youtube videót. Régen úgy emlékszem volt olyan internet explorerben talán?, hogy valahogy a böngésző valahol lementette a videót, és onnan ki lehetett szedni az ideiglenes fájlok közül. Tehát anélkül, hogy az ember bármilyen bővítményt használt volna. Megpróbáltam csak simán a yout.com-on keresztül, de onnan hálózati hiba miatt nem lehet letölteni a videót (gondolom a helyi internetvédelem miatt?).

2023. aug. 22. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A gyári funkcióval pedig az a baj, hogy...?
2023. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen gyári funkcióra gondolsz.
2023. aug. 22. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Erre kisfiam...

2023. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem egy normális stílusú kérdésre és kommentre normálisan illene válaszolni, és nem "kisfiamozni". Amúgy meg, az a bajom vele, hogy ha rámegyek, megkérdezi, hogy aktiválom-e a próbaverziót. Munkahelyen nem aktiválhatom, ha meg nem kérem, hiába megyek rá a kihagyásra, a letöltés nem indul el.
2023. aug. 22. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a NirSoftnak volt egy ilyen szoftvere. IE-n kellett megnézni, és 2x kattintással eldobott a videóra, át másoltam a másik partícióra és adtam neki kiterjesztést. De az átmeneti fájlok között ott lesz az, csak nem szabad bezárni a böngészőt, és végig kell nézni.

Amúgy FF-nél oldal adatai/média...itt a videót keress típusoknál. Mentés másként.

2023. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Acache-ből ki lehet másolni
2023. aug. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!