Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nemrég beszereztem egy TP-Link...

Nemrég beszereztem egy TP-Link Bővítőt. Remekül működik, de amikor a számítógépemet bekapcsoltam, ami a router ethernetportjához csatlakozik, azt írja ki, hogy "Nem azonosított hálózat". Valakinek valamilyen ötlet? Nem szeretném kihúzni a bővítőt!

Figyelt kérdés

2023. aug. 23. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha működik, akkor mindegy, mit ír oda.
2023. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a bővítőben van DHCP kapcsold ki.
2023. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Michelson a bővítő működik, az ethernet nem. :)
2023. aug. 24. 09:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, kikapcsoltam. Ha nem működik, úgyis írok.
2023. aug. 24. 09:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos továbbra sem működik. Mindig ki kell húzni a bővítőt, és vissza be,és működik egy 30 percig.
2023. aug. 24. 09:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek a felesleges pénzkidobások. Inkább kérj meg egy szakembert, hogy kreáljon normális hálózatot, a szolgáltatói modem bridge módba állításával, saját routerrel és wireless access pointokkal…
2023. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neked eddig semmi nem volt világos? A hálózattal nincsen baj. A bővítő miatt nem mindig működik az ethernet. Amíg nem volt bővítő, addig minden fasza volt.(A bővítőre szükség van, nem húzhatom ki) Egyébként ha tudnád mi a helyzet, nem írnád rá hogy "felesleges pénzkidobások".
2023. szept. 2. 10:14
 8/8 anonim ***** válasza:
De, a “bővítő” minden esetben felesleges pénzkidobás. Access Point-okkal szoktuk megoldani a Wi-Fi-t.
2023. szept. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!