Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állítsam be facebookon,...

Hogyan állítsam be facebookon,hogy az ismerőseim ne lássák a nyílvános bejegyzéseimet?

Figyelt kérdés

Próbáltam mindne lehetséges módon de nem nem működik és ez dühítő..

Tehát van egy nyílvános fb oldal es ott van egy bejegyzésem de nem akarom,hogy a bejegyzésemet lássa az ismerősnek jelőlt..

Légyszíves ha ezt meglehet akadályozni,pontrol pontra írjátok le hogyan!


Sajna nem törölhetem vagy rakhatom távolabbira mert családtag.



2023. aug. 23. 20:15
 1/3 anonim válasza:

Érthetetlen



Ha nem akarod, hogy lássák a bejegyzést az ismerőseid, akkor egyáltalán minek írod ki, főleg nyilvánosan??!

2023. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érted a szó jelentését? Nyilvános. Azt jelenti, hogy bárki számára elérhető, nem titkos, nem zárt.
2023. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De pl valahogy csak belejet állítani, hogy ha vegigpörgeti a hírfolyamot, ne lássa , hogy én is kommenteltem..

Mert mást nem tudok elképzelni, mert olyan oldalon látja a bejegyzésem ami nem az érdeklődési köre..

Mar korlatoztam az egyetlen magyarazat, hogy bekövetet..(?)

Mert én sem látom, az összes ismerős bejegyzéset ami nyílvános.

2023. aug. 24. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!