Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone-os vagyok és van 15...

Vodafone-os vagyok és van 15 gb mobilnettem mindent tök jól visz meg ilyenek de pl. A YouTube-ot nem tölti be vagy nem tudok e-mail fiókot váltani vagy a Google-ben a beállításokat se tölti be és hasonlók. Nektek is ezt csinálja?

Figyelt kérdés

2023. aug. 24. 01:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az alkalmazást vagy a böngésződet kell frissítened. Vagy esetleg éppen akkor nincs térerőd, amikor ezeket csinálod.
2023. aug. 24. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már frissítettem de úgyse jó
2023. aug. 24. 17:28
 3/16 anonim ***** válasza:

Akkor nincs ötletem.

Legfeljebb az, hogy a megnövekedett forgalom miatt rendkívül lelassultak. De ezeket az oldalakat erre tervezték, tehát nem tudom.

Talán, ha újraindítod a készüléket...

De az is lehet, hogy elavult a készüléked. Nem tudom.

Kérdezd meg a Vodafone-t.

2023. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1-es és 3-as vagyok.

Még az jutott eszembe, hogy nem tiltottad-e le ezeket az oldalakat?

Illetve próbáld ki másnak az internetjével, hogy betöltődnek-e. Ha nem töltődnek be, akkor nem a szolgáltatóval van a gond.

2023. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már próbáltam hogy kiveszem a kártyát és vissza, nincsen le se tiltva, más internetel működik és a telefont kb egy fél éve vettem. De ha másnak osztok nettet akkor viszont neki működik.
2023. aug. 24. 21:08
 6/16 anonim ***** válasza:

Nagyon furcsa hibajelenség.

Mindenképpen kérdezd meg a Vodafone-t.

Aztán, ha megoldódott, akkor kérlek írd le, hogy mi volt a gond vagy hogyan oldódott meg, nagyon kíváncsi vagyok rá.

2023. aug. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Még az jutott eszembe, hogy van-e esetleg másik SIM-kártyád, amin van internet? Vagy másét néhány percre kölcsön kéred és leteszteled, hogy más SIM-kártyával is gond van-e.

Illetve más internetjével is kipróbálnám.

2023. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak egy kártyám van, de majd elkérem valakitől hogy kiprobáljam. Más internetel működik vagy ha más oszt nekem nettet. De lehet hogy a telefon a hibás egy honor x8 - om van
2023. aug. 24. 21:49
 9/16 A kérdező kommentje:
De lehet az a gond hogy én ezt a kártyát örököltem vagyis mamámnak már nem kellet telefon és akkor már nem volt értelme kártyának se ezért a yetteles lemondtam mert az feltöltös volt és a mamámét tettem bele az új teloba
2023. aug. 24. 22:06
 10/16 A kérdező kommentje:
Ezen a héten próbálgattam napközbeni és este is hogy működik a mobilnet és rájöttem hogy kb hogy egyik nap jól működik a másik nap pedig már nem szóval amilyen kedve van úgy működik xd. Bekellet mennem nyiregyre és ugye ott már betöltötte normálisan a YouTube-ot gondolom azért mert nagy város és ott már 4G+-ot írt szóval lehet csak azért rossz mert falun lakok és gyengébb a térerő.
2023. aug. 25. 03:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!