Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » ALTV kliens futtatása alatt...

Stefan91 kérdése:

ALTV kliens futtatása alatt lehal a böngésző, discord, de még a telefonos wifi is. Mi lehet az oka? (Alább részletezem)

Figyelt kérdés

Kb 1 hete letöltöttem a Hamachi-t, hogy tudjunk Dead Island-dal játszani a barátommal. Előtte kizárólag ALTV-n játszottam napi szinten az egyik (jelenleg egyetlen) hazai GTA szerveren probléma mentesen!

A Hamachi felkerülése óta olyan problémákkal szembesülök, hogy amíg fent vagyok a szerveren és játszok, mintha "elmenne" az internet, böngésző, dc lehal úgymond, arra hivatkozva, hogy a DNS kiszolgáló nem válaszol. Mivel telefonon itthon, az otthoni internetnetet használom wifi által, még az is lehal. Ahogy leteszem tálcára az ALTV-t, nyomok egy hibakeresőt, "helyreáll az internet" betöltenek az oldalak, elküldi az üzenetet DC-n, wifi kapcsolat is helyreáll telefonon.

Aztán visszalépek a játékba és újra lehal minden. Viszont ami érdekes a szerver az zavartalanul üzemel, tudok játszani...

Eltávolítottam a hamachit, a system32-ből is egy ott maradt hamdrv.sys fájlt is töröltem, az ethernet adaptert is alaphelyzetre állítottam, a modemet (Huawei HA35) is hard reset-eltem, parancssor-ban is configoltam, mindezek ellenére a probléma továbbra is fenn áll!

Ha játszok minden lehal, csak a játék nem. Kilépek, vagy tálcára rakom újra van minden elérés.

A Hamachi telepítése előtt ilyen probléma soha nem volt éveken át.

Ebben kérném a szíves segítségeteket!



2023. aug. 27. 10:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!