Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van kettő Instagram fiókom,...

Ha van kettő Instagram fiókom, amik össze vannak kapcsolva, akkor ha az egyiken letilt valaki, a másik profilom is automatikusan tiltva lesz nála?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ebből a szempontból a két profil egymástól teljesen független.
2023. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem.
2023. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Átléptem a másik fiókba és hiába keresek rá, nem dobja fel a profilját.
2023. aug. 28. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
És ez szerinted miért van? Az instagram súgójában mit olvastál?
2023. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondolom azért mert össze van kapcsolva a két fiók. A másikat nem tiltotta le az biztos, szóval ezek szerint automatikusan tiltva lesznek az összekapcsolt fiókok. A súgó nem ír erről. Legalábbis nem találtam róla semmit.
2023. aug. 28. 15:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Végül is csak több tucat oldalnyi leírás van _lefordítva_ is...


[link]

2023. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Most akkor ha az egyiket tiltja akkor automatikusan a másikat is?

Csak mert nekem is letiltotta valaki az egyiket viszont átlépve a másikba megtudtam találni csak éppen semmit nem látok. Se hogy hány embert követ őt hányan követik bejegyzések szamat se, sőt tudom biztosan hogy van olyan akit mindketten követünk viszont nincs benne a listán. Akkor ez mi lehet ?

márc. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!