Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtuben már nem lehet...

A youtuben már nem lehet reklámokat blokkolni? ma reggel írta ki hogy nem engedélyezett a használata, ez milyen hatással lesz az a Brave vagy Unblockra?

Figyelt kérdés

Ma reggelre ki írta hogy nem engedélyezi a reklámblokkoló használatát..

Adblockom van, eddig kiválóan működöt, semmi gond nem volt vele, ma reggelre írta ki.


Tudom, lesznek kommentek "olcsó János vagyok, jobb prémium, ebből él az oldal" satöbbi.


Ez vajon hatással lesz a Bravera vagy más blokkolókra , Unblockra?


Várjak még amíg frissül az adblock, vagy jobb az Unblockra? vagy tényleg a prémium.?



2023. szept. 3. 11:37
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat majd..
2023. szept. 3. 11:38
 2/35 anonim ***** válasza:
63%

Próbálkozhatsz más blokkolókkal, hátha működnek, de valószínűleg idővel mindegyik fennakad a szűrőn.


A legjobb megoldás a prémium, mivel az ott is megoldja a reklámmentességet, ahol egyébként nehézkes lenne.

Családi csomagban 3.000 alatt van, és házon belül osztozhattok rajta.

2023. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom mi az az Unblock, én Ublock Origint használok, és sosem volt vele baj. Amikor jön ilyen kérdés hogy nem működik a reklámblokkolás, mindig kiderül hogy AdBlock-ot használnak, ami már ezer éve lepackázott a hirdetőkkel.
2023. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
66%

Macska-egér játék lesz, ahogy állandóan blokkolják a blokkolókat, majd a blokkolók kijátsszák a blokkolást, ezért új módszerrel ismét blokkolják őket.

2600 forint a családi csomag amit 6 ember használhat. Oszd vissza, havi 430 forintból reklámmentesen nézheted a dolgokat, hatszor ennyit költesz minden más hülyeségre.

2023. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Ublocok akartam írni


Ezt írta, ami a cikkben lévő van táblán.. csak magyar nyelven...


[link]


képe:

[link]

2023. szept. 3. 11:57
 6/35 anonim ***** válasza:
39%
Hát próbáld ki az uBlock-ot...
2023. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

"A hirdetésblokkolók használata nem engedélyezett a YouTube-on

Úgy tűnik, hirdetésblokkolót használsz.

A hirdetések által a YouTube-ot világszerte több milliárd ember használhatja díjmentesen.

Válts hirdetésmentes használatra a YouTube Premiummal, és az alkotók továbbra is bevételhez juthatnak az előfizetési díjakból."....

2023. szept. 3. 12:02
 8/35 anonim ***** válasza:
39%
Ezt írja uBlock-ra? AdBlock-ot letörölted, sütiket az oldalról törölted?
2023. szept. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
34%
Ránéztem most a youtube-ra. Semmi reklám. uBlock Origin-t használok.
2023. szept. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
14%
Azt se írja le, hogy mit használ. Leírja, hogy azt olvasta, nem engedélyezett, erre mégis megkérdi, de a blokkoló nevét sem tudja. Így hogy segítsünk?
2023. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!