Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb adás-vételi oldal?

Figyelt kérdés

Sajnos jófogáson átvertek, mert felraktam egy terméket házhoz szállítással és valaki elvileg megvette. Én fel is adtam. A szállítási költséget nekem kellett fizetni. Nem vette át. Már ez eleve átverés, mert ha szüksége lett volna rá és valami okból nem tudná átvenni, biztosan felvenné a kapcsolatot és meg akarná beszélni. Viszont az adataimat azóta is használja. Azokat az adatokat, amiket akkor kapott, amikor rányomott a szállítással gombra. Azóta kapok folyamatosan kamu üzeneteket, hogy meg akarja venni, adjam meg a bankkártya adataim. Egyértelmű kamu.

Másik oldalt akarok keresni, ahol nem nyomnak tele kamu üzenetekkel.

Nem ruhát akarok eladni, így a vinted nem jó. Ott nem lehet pl fali lámpát vagy kis asztalt eladni.



2023. szept. 4. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

Facebook Marketplace.


Viszont nem az oldalak a megbízhatatlanok, hanem akik ott hirdetnek. Csalók mindenhol vannak.

2023. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ott még soha semmit nem tudtam eladni. Cserébe kaptam egy csomó üzenetet félig írni-olvasni nem tudó emberektől, félig szint úgy átverés-kamu szállítás miatt :(
2023. szept. 4. 14:22
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Marketplace a legnagyobb csalómágnes.


Ha műszaki cuccról van szó, akkor hardverapro

2023. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem műszaki cikkek. Inkább lakberendezési dolgok. Óra, lámpa, kisasztal...stb ilyesmi. Nem régiségek.
2023. szept. 5. 16:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!