Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on ha 1 csatornán a...

Youtube-on ha 1 csatornán a csatlakozásra nyomok jobb felső sarokba van 3 kis pont egymás aLAtt ott van 1 ilyen Ajándék beállításai ?(többi lent!)

Figyelt kérdés
Szóval meg akartam nézni csak, hogy 1 csatorna milyen jutalmakat ad,kiszúrtam jobb felül a 3 egymás alatti pontot (ott ahol ugye ki irja a prémium csomagok árát), rá mentem ott van ez "Ajándék beállításai" a csúszka ki van kapcsolva nem mertem kipróbálni, annyit irt hogy 1 hónap ajándék tagság ha engedélyezem ezt minden csatornán ahol fel vagyok iratkozva,. A mondatot természetesen tudom értelmezni! De nem mertem kipróbálni, mert nem szeretnék semmi tagságokat venni, még csak fizetési mód sincs a google-hez kapcsolva. [link] találtam 1 ilyet ahol elvileg leirják mi ez, de nekem 1 kicsit "zavaros" hogy kinek jár és kinek nem,,, vagy én csak megvehetem e másnak. Szóval hogy van ez? köszi
2023. szept. 7. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tagság: előfizetős lehetőség a csatornánál, ahol tagsági díjért cserébe korlátozott hozzáférésű extra tartalmakat tudsz megnézni. Például pár nappal hamarabb látják a tagok a premier videókat, vagy az élő adásokat vissza tudják nézni utólag is.

Ajándék: Te tudsz másnak csatorna tagságot venni ajándékként, pénzért.

2023. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1es köszi [link] ezen cikk kicsit pontosabb , ezek szerint ha én ezt bejelölném, akkor kaphatnék 1 hónapos ajándékot, ha épp engem választ a rendszer, amit más idegenek fizetnek, legalábbis én igy értelmezem...
2023. szept. 7. 17:56
 3/12 anonim ***** válasza:

"Az ajándék tagságok révén a csatornatagok és az alkotók megvásárolhatják más nézők számára a csatornatagsággal járó jutalmakhoz való hozzáférés lehetőségét."

Szerintem nem ez zavaros.

2023. szept. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha feljebb olvasol látod mit linkeltem, utána találtam.
2023. szept. 15. 16:12
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki, hogy most akkor ezzel a filmet lefelé töltéssel mi a helyzet, hogy csak lefelé elvileg nem büncselekmény, volt itt egy vita és elbizonytalanodtam, most kétszer is meg gondolom merjem e, pedig a belinkelt jogi szöveg miatt lefelé (nem a YT-ről) eddig mertem nem féltem semmitől. (ismétlem pont a törvény szövege miatt).
2023. okt. 1. 12:36
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Továbbra sincs olyan szervezet vagy hatóság Magyarországon, ami figyelné, üldözné a letöltőket vagy feltöltőket.

Letöltés nélkül nem tudnád lejátszani a tartalmakat sem, egy videó megnézése egyenlő a letöltéssel.

2023. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tessék? Ennek mi köze a YouTube csatornatagsághoz?
2023. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Semmi, csak olyan paranoid, hogy képtelen túllendülni egy nem létező problémán.
2023. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6os köszönöm szépen!
2023. okt. 1. 13:30
 10/12 A kérdező kommentje:
7 semmi rossz kérdésemet emeltem ki benéztem erre most jöttem rá https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1.. itt volt 1 kis "vita" a beirók között, hogy most akkor lefelé lehet e nyugodt szivvel filmet leszedni, mert ezt sok ember igy tudja aki 1 kicsit is tájékozott, hogy elvileg a jogi szöveg szerint ezért a hatóság nem bánthat, erre valaki irta, hogy de csak ha jogszerüen fér hozzá az ember stb, na ebből volt 1 kis "vita" törvény értelmezésből , ami engem kicsit megijesztett, ennyi valóba igazad van nem jó kérdést emeltem ki. :(
2023. okt. 1. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!