Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » AZ ebay-en nyeretem egy...

AZ ebay-en nyeretem egy terméket. Küldte róla az emailt. Hol tudom megnézni a eladó adatai címét, telefonszámát?

Figyelt kérdés
Vagy az ebayen ezt nem lehet megnézni csak üzenetet lehet neki küldeni? Segítsetek ez az első vásárlásom.
2010. okt. 17. 10:06
 1/4 anonim válasza:

Amennyire én tudom, nem tudod megnézni...fizetsz paypallal, vagy utalással (ahogy az aukción meg volt adva), ő pedig majd küldi a csomagot az ebayen megadott címre.

Miért kéne neked az ő telefonszáma és címe??

2010. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát mert eddig csak magyar oldalt használtam és ott röktön elküldi az eladó adatait. Egyeztettni szeretnék vele, hogy mennyit küldjek meg arról hogyan adja fel a csomagot.
2010. okt. 17. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Az adatait nem fogod megkapni.

Van egy kapcsolatfelvétel az eladóval link ott tudsz neki asszem 500 karakterben üzenetet írni.

Én is nemrég hazsnáltam először az eBayt, én így tettem, válaszolt is rá. Bár igazából elég egyértelmű, annyit kell fizetned amennyit az eBay kér, a postázás meg úgy megy ahogyna ő megadta az oldalon.

2010. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hintalow ***** válasza:

Ebayen sokkal minimálisabb az ide-oda levelezés. Én csak akkor kommunikálok az eladóval, ha kérdésem van (pl. küld -e magyarországra, ha esetleg nincs feltüntetve)

De többnyire, csak a "megnyerem a terméket, kifizetem paypallal, és várom a postást" folyamat van.

2010. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!